Hakkımızda

              Hediye paketi hazırlamak özel beceri ve yetenek gerektiren bir hizmettir. Sevdiklerinize vereceğiniz hediyeler sizin onlara verdiğiniz kıymetin ifadesidir. Her ne kadar büyüklerimiz "Zarfa Değil Mazrufa Bak" demişlerse de bugün zarf da en az içerik kadar önem arz etmektedir. 

             www.hediyepaketleme.com hediyelerinizin sizin sevginizi, neşenizi ve içtenliğinizi en iyi şekilde yansıtması için paketlemeyi seçkin malzemeler ile kişiye veya kurumlara özel olarak tasarlar ve sunar. www.hediyepaketleme.com bu hizmeti verirken kendi üretimi olan hediye kutularını, İtalya'nın tanınmış markaları olan Tuninetti ve Cordenos paketleme kağıtlarını ve Plasti Flora süsleme malzemelerini kullanır. 

              Vereceğiniz hediye adedi kaç olursa olsun, hediyenizin ebatları ne olursa olsun www.hediyepaketleme.com'dan her türlü ihtiyacınız karşılayabilirsiniz. Hediye tasarımınızı ister sitemizden seçebilir, isterseniz işyerimize gelip kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz.
 
Hizmetlerimiz:
 
Hediye Paketleme:  Güzel ve şık bir hediye vereceksiniz; kime ve nasıl paket yaptırmalı? İster 1 adet, ister 100 adet olsun, www.hediyepaketleme.com size Tuninetti ve Cordenos markalı paketleme kağıdı, hışır kağıt, fiyonk, rafya, kurdela ve  kutu çeşitlerinde çok özel seçenekler sunuyor.
 
Hediyelik Kutular: Hediyenizi güzel ve albenili bir kutu içinde sunmak en doğal hakkınızdır. İhtiyacınıza göre bir kutuyu nasıl bulacaksınız? www.hediyepaketleme.com kendi üretimi olan kutular ve sizin için özel olarak imal edilecek kutular ile çok geniş bir seçenek sunuyor. 

Hediye kutularının gövdesinde  2 - 3 mm kalınlıkta siyah ithal mukavva kullanılır. Dış yüzeyler PVC ciltlik veya keten kumaş ile kaplanır.

Kendi imalatımız olan hediye kutularını bireysel veya kurumsal ihtiyaçlara göre istenen boyutta ve renkte, adet sınırlaması olmaksızın üretebiliyoruz.

UNICEF tebrik kartı:  UNICEF markalı tebrik kartları, mektup setleri, defterler ve yap boz çeşitleri.  1984 ile 2003 yılları arasında satışa çıkmış ve serisi tükenmiş ürünler...

Koleksiyon yapanlara ve eski Unicef ürünleri meraklılarına...